עכשיו זה הזמן להחזיר את הגוף לחיים
השאירו פרטים

  פילאטיס שיקומי

  מי מאיתנו לא סבל מימיו מכאב שהגביל אותו בצורה כזו שהתפקוד היומיומי שלו נפגע ופעולות בסיסיות כגון עמידה במטבח, הרמת הילד, קימה מהכיסא הפכו להיות קשות מנשוא וכתוצאה מכך איכות החיים נפגעה.

  חלקינו אף סובלים מכאב כרוני שמלווה אותנו יום יום ומתיש אותנו כל כך, שהמחשבה על ללכת לשיעור פילאטיס אפילו בקבוצות קטנות ולהפקיד את הגוף שלנו בידי מישהו אחר ללא רקע והכשרה בשיקום אינו מתקבל על הדעת.
  מטרת הפילאטיס השיקומי הוא לאמן את הגוף כדי לשפר את התפקוד היומיומי ואת איכות החיים. פילאטיס אינו עוד סוג של ספורט, אלא דרך חיים.

  שרית היאמס

  שמי שרית היאמס, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים עם ותק של מעל 15 שנה. אני בעלת תואר BSc במדעי החיים והכשרה של פילאטיס מ BASI ניו יורק. האהבה שלי לפילאטיס ובעיקר לשיקום הגוף הביאה אותי להכשרה מיוחדת בפילאטיס שיקומי.
  פתחתי סטודיו לפילאטיס עם התמחות בשיקום ושם אני זוכה ללמוד וללמד את המתאמנים שלי, את יכולות הפילאטיס ובאמצעותן להכיר טוב יותר את הגוף שלנו ואת יכולות הריפוי שלו.
  לגוף שלנו יש יכולות ריפוי מופלאות, אותם הכרתי באמצעות החוויה האישית שלי.
  לפני למעלה מ- 10 שנים עברתי תאונת דרכים קשה עם הרכב. בעקבות התאונה, נאלצתי לעבור שני ניתוחים בעמוד השדרה, אליהם הגעתי עם פגיעה עצבית קשה ושיתוק ברגל אחת.
  לאחר הניתוחים הגעתי לשיקום בתל השומר ובאמצעות עבודה קשה עם עצמי עברתי שיקום מלא.
  כיום, אני עובדת עם אנשים אשר מגיעים אלי באופן פרטני עם החוויות האישיות שלהם ובהתמודדות עם כאב שפוגע באיכות החיים. החוויה שלי עוזרת לי להבין את הכאב שלכם ויחד עם זאת אני אתן לכם את הכוחות לעבור את השינוי.

  העבודה מתבצעת בסטודיו בשיעורים פרטיים וזוגיים וכך עובדת עם כל אחד על פי צרכיו ויכולותיו ומביאה אותם למיצוי היכולות הגופניות. השיפור באיכות החיים והתפקוד היומיומי עליהם מדווחים המתאמנים שלי הוא עצום.

  הליווי שלי - הדרך שלכם!

  בפגישה הראשונה שלנו, אתחיל להכיר אתכם לעומק באמצעות תשאול מעמיק ומסמכים רפואיים.
  דרך האבחון והשאלות שלי אודות הבעיות והכאבים שלכם נבנה יחד תכנית שיקומית שתלווה ותחזיר את האמון שלכם בגוף דרך הפילאטיס.

  עקב בצד אגודל נעבור שלב ונתחיל להתאמן תוך שאני קשובה לכל צורך, התקדמות או שינוי בתכנית הרצויה. מטרת אימון הפילאטיס השיקומי, הינו לאמן את הגוף בכדי לשפר את התפקוד היומיומי שלנו ולשפר את איכות החיים.
  מי מאיתנו לא סבל מימיו מכאב שהגביל אותו בצורה כזו שהתפקוד היומיומי שלו נפגע ופעולות בסיסיות כגון עמידה במטבח, הרמת הילד, קימה מהכיסא הפכו להיות קשות מנשוא וכתוצאה מכך איכות החיים נפגעה. חלקינו אף סובלים מכאב כרוני שמלווה אותנו יום יום ומתיש אותנו כל כך, שהמחשבה על ללכת לשיעור פילאטיס אפילו בקבוצות קטנות ולהפקיד את הגוף שלנו בידי מישהו אחר ללא רקע והכשרה בשיקום אינו מתקבל על הדעת.
  כאן נכנס הפילאטיס השיקומי לתמונה. פילאטיס מכשירים שיקומי פרטני, יכול לתת את המענה. לדוגמא: כשמגיע אלי מתאמן חדש, לאחר תחקור המתאמן וקריאת המסמכים הרפואיים, אני רואה את הגוף ומאבחנת את הצרכים שלו. על פי מצב הגוף ומטרה תפקודית לאימון אותה אני קובעת ביחד עם המתאמן, אני בונה תרגילים אשר עונים על הצורך והמטרה שלנו ויוכלו לאתגר את הגוף ולתת לו את המשאבים לריפוי.
  פילאטיס משולב רבות בתוך תוכנית השיקום וכחלק מהשלב הסופי בתהליך טיפול פיזיותרפיה. יחד עם זאת, חשוב להגיע למדריך בעל ידע והכשרה בתחום השיקום. מגיעים לפילאטיס השיקומי בכדי לתחזק בצורה נכונה את הגוף ולאפשר לו את פעולות היומיום.

  פילאטיס אינו עוד סוג של ספורט, אלא דרך חיים.

  אם כבר הגעת עד לכאן מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   בודק...